|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Biophase Black Aluminum C23083C-2
Артикул
70303
5 920 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 75.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Колір рукоятки | чорний, зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10, алюміній |