|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Bhaltair C23024-1
Артикул
64325
4 340 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 165.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 101 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 231.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | танто |
| Матеріал рукоятки | G10 |