|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Banneret C20040D-1
Артикул
66238
7 290 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 111.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 200.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний,синьо-зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | Сталь + мікарта |