|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Baklash C801K
Артикул
62702
3 450 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 102.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | micarta |