|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Baklash C801C
Артикул
61114
3 500 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 110 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.9 см |
| Вид ножа | тактичний, мілітарі |
| Загальна довжина | 20.6 см |
| Колір рукоятки | синій |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Склотекстоліт G-10 |