|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Baby Banter C19068SB-1
Артикул
64376
3 740 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 56.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 59.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 138.7 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Матеріал рукоятки | мікарта |