|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Baby Banter 2 C23074-1
Артикул
69264
5 100 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 65.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 59.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 140.7 мм |
| Колір рукоятки | синій |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | алюміній |