|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Altus C20076-3
Артикул
64345
4 590 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 81.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 180.8 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | дерево |