|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Adimanti by Ganzo (Skimen design) титановий чорний
Артикул
65378
6 830 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 92.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | S35VN |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | титан |