|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж шеф-повара Civivi Cibus C23048-2
Артикул
71012
4 590 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 144.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 200 мм |
| Вид ножа | кухонний |
| Загальна довжина | 316.6 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |