|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Sencut Waxahachie SA11C
Артикул
62672
4 380 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 113.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 220.2 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | micarta |