|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Sencut Waxahachie SA11B
Артикул
62671
3 940 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 125.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 220.2 мм |
| Колір рукоятки | світло-зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | G10 |