|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Sencut Toxodon S24036-3
Артикул
69285
3 980 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 200.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 116.2 мм |
| Вид ножа | мисливський, рибальський, для виживання, тактичний |
| Загальна довжина | 243.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |