|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ruike Jager F118-B
Артикул
51303
3 570 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 190 г |
|---|---|
| Довжина леза | 110 мм |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | G-10 |