|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ruike Hornet F815-J
Артикул
45086
2 960 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 105 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | туристичний |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Чохол / ножни | Є |