|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ruike FS68
Артикул
65844
2 960 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 70.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладанний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | G10 |