|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ruike F181-W
Артикул
50944
3 810 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 198 г |
|---|---|
| Довжина леза | 115 мм |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Колір рукоятки | пісочний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 14С28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Форма клинка | kerambit |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |