|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж-метелик (балiсонг) Ganzo G766-OR
Артикул
58331
1 960 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 50 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440С |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |