|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж-метелик (балiсонг) Ganzo G766-GR
Артикул
58329
1 960 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 50 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440 С |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |