|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ganzo G807-BK чорний з ножнами
Артикул
64267
640 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 96 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Твердість клинка | 59 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |