|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ganzo G806-BK із чорним лезом
Артикул
64266
750 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 88.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 98 мм |
| Вид ножа | туристичний |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Тип ножа | нескладний |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 57 HRC |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Чохол / ножни | так |