|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ganzo G8012V2-BK чорний (G8012V2-BK) з паракордом
Артикул
57448
1 650 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 349 г |
|---|---|
| Довжина леза | 113 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 8CR13 |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | ABS термопластик |