|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Ganzo G8012-GY ciрий (G8012-GY)
Артикул
50591
1 260 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 356 г |
|---|---|
| Довжина леза | 115 мм |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 7CR17MOV |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Матеріал рукоятки | ABS термопластик |