|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж Firebird FH805-BK
Артикул
45411
1 200 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 114 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.5 см |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, універсальний |
| Загальна довжина | 19.2 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 59 HRC |
| Товщина клинка | 0.4 см |
| Форма клинка | normal blade |
| Чохол / ножни | Є |