|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Firebird F803-OR by Ganzo G803-OR
Артикул
45187
1 530 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 349 г |
|---|---|
| Довжина леза | 113 мм |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір рукоятки | "сірий, сріблястий", "жовтий, помаранчевий", зелений, "хакі, пісочний" |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | Є |