|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Varius C22009D-1
Артикул
67375
3 710 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 72.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95.2 мм |
| Вид ножа | туристичний, тактичний, на кожен день |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | склопластик G10 |