|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Vaquita II C047C-1
Артикул
64344
3 490 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 39 г |
|---|---|
| Довжина леза | 81.3 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 158.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | G10 |