|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Timberbark C23094-3
Артикул
69273
4 490 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 85.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 81.2 мм |
| Вид ножа | мисливський, рибальський, для виживання, тактичний |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | мікарта |