|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi SOKN C22027-1
Артикул
71162
6 020 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 83 г |
|---|---|
| Довжина леза | 71.6 мм |
| Вид ножа | для виживання, тактичний |
| Загальна довжина | 182.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |