|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Mini Elementum Fixed Blade C23010-4
Артикул
67373
3 060 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 20.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 56.9 мм |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 125.9 мм |
| Колір рукоятки | коричневий, сірий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | натуральна деревина |