|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Midwatch C20059B-1
Артикул
64348
6 740 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 71.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86.1 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 191.4 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | мікарта |