|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Concept 22 C21047-2
Артикул
64384
5 580 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 200.9 г |
|---|---|
| Довжина леза | 121.9 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 251 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | танто |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | G10 |