|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Circulus C22012-2
Артикул
62692
4 200 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 28.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 50 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 126 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Чохол / ножни | Є |
| Матеріал рукоятки | сталь |