|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Civivi Baby Banter Fixed Blade C23045-1
Артикул
69278
4 490 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 57.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 60.6 мм |
| Вид ножа | для виживання, тактичний, на кожен день |
| Загальна довжина | 126.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |