|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж Adimanti Samson by Ganzo блакитний
Артикул
59968
4 300 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 163 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Колір рукоятки | блакитний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |