|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж Adimanti NEFORMAT by Ganzo (Skimen design) складаний титановий s35vn
Артикул
50964
5 990 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 92.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | S35VN |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | титан |