|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Нiж Adimanti by Ganzo (Skimen design) складаний блакитний
Артикул
50360
1 820 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 120 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | синій, блакитний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |