|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Багатофункціональний ніж Ruike Trekker LD43
Артикул
44928
2 950 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 205 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |