|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion Collection S22 чорний
Артикул
45683
1 300 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 43 г |
|---|---|
| Довжина леза | 53 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |