|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion Collection L42 коричневий
Артикул
45706
2 720 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 194.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "коричневий, бежевий", зелений |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |