|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion Collection L21 коричневий
Артикул
45694
1 410 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 119.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |